سی و هفتمین مسابقه بین المللی کاریکاتور آیدین دوغان ۲۰۲۰

سی و هفتمین مسابقه بین المللی کاریکاتور آیدین دوغان ۲۰۲۰

این مسابقه هر ساله در ترکیه توسط بنیاد آیدین دوغان برگزار می گردد. شرکت در مسابقه برای تمام کاریکاتوریست های آماتور و حرفه ای از سراسر جهان آزاد است.

موضوع: آزاد
مهلت: ۱۱ آبان ۱۳۹۹
شما می توانید با حداکثر ۸ اثر در این مسابقه شرکت نمائید.
رزلوشون بالا، jpf, tiff, png

یک کاریکاتور از میان کاریکاتورها انتخاب شده که در گروه “دختران توانمند، آینده ای توانمند”، جایزه ویژه ۸۰۰۰ دلاری را دریافت خواهد نمود.

جوایز:
جایزه “دختران توانمند، آینده ای توانمند”: ۸۰۰۰ دلار
برنده: ۸۰۰۰ دلار و جایزه بنیاد آیدین دوغان
نفر اول: ۳۵۰۰ دلار و جایزه نفر اول نایب قهرمانی بنیاد آیدین دوغان
نفر دوم: ۱۵۰۰ دلار جایزه نفر دوم نایب قهرمانی بنیاد آیدین دوغان
جایزه موفقیت: ۵۰۰ دلار و جایزه موفقیت بنیاد آیدین دوغان

۱- شرکت کنندگان می توانند هر موضوعی را انتخاب نمایند.

۲- با تکمیل فرم شرکت در مسابقه، شرکت کنندگان پیشاپیش اظهار می دارند و می پذیرند که خود صاحب اثر بوده؛ او مجوزی به صورت مجوز ساده غیرانحصاری و بدون هیچ محدودیت زمانی، مکانی و تعداد که شامل اختصاص اختیار به شخص ثالث در رابطه با حقوق استفاده از حقوق مالی از قبیل پردازش، تکثیر، توزیع، نمایش و انتقال به عموم از طریق لوازم صوتی یا تصویری می باشد، به بنیاد آیدین دوگان می دهد. همانطور که تحت مفاد ماده ۲۵-۲۱ قانون شماره ۵۸۴۶ در آثار هنری و معنوی ترکیه تعریف شده است؛ و شرکت کننده اختیار استفاده از حقوق اخلاقی را به بنیاد آیدین دوگان می دهد، که این اختیار برای استفاده از حقوق مالی مجاز الزامی است همانطور که در قانون شماره ۵۸۴۶ آثار هنری و معنوی ترکیه آمده است؛ شرکت کننده به بنیاد آیدین دوگان رضایت می دهد تا در نمایشگاه کاریکاتور شرکت کند، آنها را در آرشیو حفظ نماید، در اینترنت یا از طریق رسانه های دیگر تکثیر و منتشر نماید تا از آنها بدون محدودیت استفاده نماید.

۳- شرکت کنندگان می پذیرند و اظهار می دارند کاریکاتور ارسالی اریجینال بوده، به موجب قانون شماره ۵۸۴۶ آثار هنری و معنوی ترکیه برای کاریکاتور متعلق به شخص ثالث، هیچ حقی وجود ندارد، و اگر هر اختیاری با توجه به چنین حقوقی بدست آمده باشد، و در صورتی که شخص ثالثی در مورد کاریکاتور ارسالی ادعایی داشته باشد، بنیاد آیدین دوگان مجبور به پرداخت خسارت یا هر مبلغ دیگری به دلیل استفاده از این کاریکاتور تحت نام دیگر شده باشد، فرد شرکت کننده باید دو برابر این مبلغ را به بنیاد آیدین دوگان پرداخت نموده و نیز جایزه اعطا شده به شرکت کننده پس گرفته می شود.

معیارها

– کاریکاتورهایی که سال گذشته به مسابقه ارسال شده اند، برای رقابت امسال مجددا ارزیابی نخواهند شد.
– کاریکاتورها باید برای چاپ با رزلوشن بالا آپلود شوند.
– هیئت داوران نمی توانند در این مسابقه شرکت نمایند.

ثبت نام و ارسال فرم 

نقد و بررسی ها

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • 10

    Score

    این مسابقه هر ساله در ترکیه توسط بنیاد آیدین دوغان برگزار می گردد. شرکت در مسابقه برای تمام کاریکاتوریست های آماتور و حرفه ای از سراسر جهان آزاد است.


داود دلدار

داود دلدار - ۱۳۶۱ شروع فعالیت: از سال ۱۳۷۰ از کانون فکری و پرورشی فلق تبریز تحصیلات : کارشناس ارشد مهندسی عمران – زلزله رشته اصلی : هنر های تجسمی (کاریکاتور، نقاشی و تصویر سازی)


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *